Шлях до потрібних знань

Мудрий не той, хто багато знає, а той, хто знає потрібне


Статті

Теорія Всесвіту і об'єктивна реальність

Людина останні кілька тисяч років постійно намагалася осягнути навколишній Космос. Створювалися різні моделі Всесвіту і уявлення про місце людини в ньому. Поступово ці уявлення сформувалися в, так звану, наукову теорію Всесвіту. Цю теорію було остаточно сформовано в середині двадцятого століття. Основою існуючої зараз теорії Великого Вибуху стала Теорія Відносності Альберта Ейнштейна. Всі інші теорії реальності, в принципі, є лише окремими випадками цієї теорії і тому від того, як теорія Всесвіту відображає справжній стан речей, залежить не тільки правильність уявлень людини про Всесвіт, а й майбутнє самої цивілізації. На основі створених людиною уявлень про навколишню природу, створюються технології, прилади і машини. І від того, якими вони створюються, залежить і те, існуватиме земна цивілізація чи ні.


До питання про духовність

Після розпаду Радянського Союзу, в якому царював вульгарний матеріалізм, російська християнська церква, оголосила себе носієм «духовності»! І стала інтенсивно насаджувати через всі засоби масової інформації думку, що порятунок нації — в духовності, а вона (церква) є її носієм! І при цьому церква звинувачувала в етичному розкладанні саме наслідки вульгарного атеїзму радянських часів.


Ісус народився 1000 років тому?

Історію людської цивілізації потрібно переписати” – наполягає дослідник. Все це нагадує головну ідею американської кінострічки “Матриця” – всіх нас тримає в своїх руках авторитарна “система”, реальний світ абсолютно не такий, яким ми його сприймаємо, а те, що ми бачимо і відчуваємо – лише плід чиєїсь уяви. І є лише один вихід...