Шлях до потрібних знань

Мудрий не той, хто багато знає, а той, хто знає потрібне


Книги

Микола Лєвашов "Останнє звернення до людства"

Всесвіт... Загадка життя!.. Як із мертвої матерії виникло життя? Чому ті самі атоми, з'єднавшись в іншому порядку й кількості, створюють органічні молекули, синтез яких і еволюція народжують життя, живу матерію?

Загадка Життя... Як це життя виникло, розвивалося, як постало різноманіття життєвих форм? Звідки на Землі з’явилася людина? Чи її спустили за гріхи її з небес, із райських садів на Землю, аби спокутувала їх перед господом Богом?! І якщо не Бог, то хто й чому привіз Людину на планету Земля? Як виникли такі різні людські раси?!

Чому людина може мислити? Що відбувається з нею у мить смерті і після неї? Чи є Душа? І якщо є, то що ж це таке? Куди вона вирушає і чому?.. Чи є Пекло і Рай? Якщо так, то де вони? Чому ті, що живуть, не бачать і не чують цього?

І лише люди, які побували в стані клінічної смерті, згодом кажуть, що бачили ангелів, які їх зустрічали, канал, що світився і в який їх починало затягувати, але з якихось причин вони поверталися до життя.

Що відбувається в момент зачаття і як розвивається зародок людини?.. Уперше чи ні живе кожен із нас на планеті Земля, і що таке реінкарнація? Чи можна побачити минуле і майбутнє, переміщуватися у просторі та часі? Чи самотнє Людство у Всесвіті?..

На останнє запитання відповість будь-хто, досить трохи подумати, поміркувати неортодоксально... Уявіть, що років сто тому на планету Земля надійшли радіосигнали з іншої планети з проханням до всіх розумних істот відгукнутися на послання... Як почули б їх і відповіли на це послання розумні жителі Землі?!. Ніяк... Бо тоді на Землі ще не було радіоприймачів і дешифраторів, аби прийняти й розшифрувати ці сигнали. Про них просто ніхто не дізнався б...

 


Микола Лєвашов «Неоднорідний Всесвіт»

Перша редакція перекладу книги Миколи Лєвашова «Неоднорідний Всесвіт».

«Закони природи формуються на рівні макрокосмосу і мікрокосмосу. Людина, як жива істота, існує в так званому проміжному світі — між макро- і мікросвітом. І в цьому проміжному світі людині доводиться зіштовхуватися тільки з проявом законів природи, а не з ними безпосередньо.

Як наслідок, виникає проблема створення повноцінної картини будови світу.

Ця проблема буде до тих пір, поки не буде створено на підставі розуміння законів макрокосмосу і мікрокосмосу картини будови світу. Як би ми довго не дивилися на верхівку айсберга, поки хтось не надумає пірнути під воду і не побачить айсберг повністю, всі спроби опису його будуть, в кращому випадку, неповними.

Аналогічно і з “айсбергом” будови світу. Поки хто-небудь не «пірне» у води невідомого, всі спроби створити картину будови світу, якими б вони не видавалися красивими, виявляться невдалими. Історія пізнання природи людиною служить найкращим підтвердженням цього.


Світлана де Роган-Лєвашова «Одкровення»
Світлана означає та, що Несе Світло. Дуже рідко трапляються збіги, коли призначення людини, її справи й ім'я збігаються практично повністю, як у Світлани де Роган-Лєвашової. Усе її життя, з раннього дитинства, пронизане прагненням до Світла, до Знання, до духовного розвитку. Сказати, що її доля незвичайна, — означає не сказати нічого. З перших років життя їй довелося пристосовуватися до того, що вона не така, як усі, до того, що може робити чимало такого, що незрозуміло й недоступно людям, які оточували її. Ще зовсім маленькій, Світлані довелося самій вивчати й опановувати свої можливості, вчитися контролювати їх і правильно використовувати. Вона рано пізнала гіркоту нерозуміння й недовіри, заздрості й жорстокості, самоти й ненависті. Чудові здібності, якими вона володіла з дитинства, виявилися не зрозумілими і незатребуваними людьми, що оточували її; їй довелося самій виживати і жити на цьому світі — вельми небезпечному і підступному світі, особливо для самотньої маленької дівчинки…