Шлях до потрібних знань

Мудрий не той, хто багато знає, а той, хто знає потрібне


Книги

Всесвіт... Загадка життя!.. Як із мертвої матерії виникло життя? Чому ті самі атоми, з'єднавшись в іншому порядку й кількості, створюють органічні молекули, синтез яких і еволюція народжують життя, живу матерію?

Загадка Життя... Як це життя виникло, розвивалося, як постало різноманіття життєвих форм? Звідки на Землі з’явилася людина? Чи її спустили за гріхи її з небес, із райських садів на Землю, аби спокутувала їх перед господом Богом?! І якщо не Бог, то хто й чому привіз Людину на планету Земля? Як виникли такі різні людські раси?!

Чому людина може мислити? Що відбувається з нею у мить смерті і після неї? Чи є Душа? І якщо є, то що ж це таке? Куди вона вирушає і чому?.. Чи є Пекло і Рай? Якщо так, то де вони? Чому ті, що живуть, не бачать і не чують цього?

І лише люди, які побували в стані клінічної смерті, згодом кажуть, що бачили ангелів, які їх зустрічали, канал, що світився і в який їх починало затягувати, але з якихось причин вони поверталися до життя.

Що відбувається в момент зачаття і як розвивається зародок людини?.. Уперше чи ні живе кожен із нас на планеті Земля, і що таке реінкарнація? Чи можна побачити минуле і майбутнє, переміщуватися у просторі та часі? Чи самотнє Людство у Всесвіті?..

На останнє запитання відповість будь-хто, досить трохи подумати, поміркувати неортодоксально... Уявіть, що років сто тому на планету Земля надійшли радіосигнали з іншої планети з проханням до всіх розумних істот відгукнутися на послання... Як почули б їх і відповіли на це послання розумні жителі Землі?!. Ніяк... Бо тоді на Землі ще не було радіоприймачів і дешифраторів, аби прийняти й розшифрувати ці сигнали. Про них просто ніхто не дізнався б...

Читати книгу

Скачати , doc, 10,2мБ