Шлях до потрібних знань

Мудрий не той, хто багато знає, а той, хто знає потрібне


Книги

Світлана де Роган-Лєвашова «Одкровення»

Частина 1. Дитинство. Том 1. Пробудження

 

Чому я вирішила написати цю книгу? Звісно, не тому, що вважаю себе кимось особливим чи екстраординарним. Просто мені вдалося прожити яскраве, не зовсім звичайне життя, і якщо ця книга допоможе хоча б комусь не відчувати себе самотнім у нашому дивовижному, але вельми жорстокому світі, – отже, я написала її недаремно.
 

Ми надто звикли полегшувати своє життя словами «цього не може бути, бо цього не може бути ніколи…», легко відкидаючи все те, що не вкладається в наші «загальновизнані, загальновстановлені» рамки.

Ми надто звикли вірити, що всі люди добрі, і що на телебаченні показують «лише правду», з якою, виявляється, дуже зручно існувати. Ну а те, через що ми відчуваємо (чи лише можемо відчути) незручності або що виходить за межі цього нашого «впорядкованого», але й так аж надто проблемного світу, виганяємо з нього, не відчуваючи щонайменшого жалю…

Ця книга саме про таке, не зовсім «правильне», за загальними уявленнями, життя. Це історія «маленької відлюдниці», загубленої в незрозумілому й інколи дуже «колючому» світі людей. Яка пройшла довгий і вельми «тернистий» шлях і, нарешті, знайшла свою справжню сутність, розуміння життя і чудес, що так довго оточували її…

Я вдячна своєму дідусеві за ті яскраві й незабутні спогади, якими він наповнив мій дитячий світ, і за ті незвичайні чудеса, які, на жаль, дуже скоро стали «лихом» мого дитячого існування.
Я вдячна своєму батьку, без підтримки якого ніколи не зуміла б пройти своє життя з високо піднятою головою, не зламавшись і ніколи не втрачаючи віри в себе. Без любові і віри якого моє життя ніколи не змогло б бути таким, яким воно є тепер.

Я вдячна своїй мамі за її дивовижну доброту і віру в мене, за її допомогу і рішучість у збереженні моїх «неординарних» здібностей.
Я вдячна своєму чудовому синові Роберту, за можливість відчувати себе гордою матір'ю, за його відкрите серце і за його талант, а також за те, що він просто є на цій землі.
І я всією душею вдячна своєму дивовижному чоловікові — Миколі Лєвашову — який допоміг мені знайти себе в моєму «загубленому» світі, дав мені розуміння всього того, на що я болісно намагалася знайти відповіді довгі роки і який відкрив мені двері в неймовірний і неповторний світ великого Космосу.
Йому, моєму найкращому другу, без якого я не могла б уявити сьогодні своє існування, присвячую цю книгу.

Читати відгуки на книгу (на рос.мові).

скачати книгу (поновлено 04.05.2011р.)

ЗМІСТ


 1. Початок
 2. Друг
 3. Перші «ластівки»
 4. Втрата
 5. Реальність
 6. Перший контакт
 7. Тест
 8. Прощання
 9. Пробудження
 10. Будні
 11. Сусіди
 12. Пряники
 13. Вогонь, який не грів
 14. Самотність
 15. Голодання
 16. Контакт-2
 17. Результат
 18. Знеболення
 19. Сусідка
 20. Незвичний порятунок
 21. Нежданні гості
 22. Полтергейст


 1. Аварія
 2. Ангел
 3. Стелла
 4. Стелла-2. Гарольд
 5. Стелла-3. Аксель
 6. Стелла-4. Астрал
 7. Стелла-5. Світило. Пекло. Ізольда
 8. Стелла-6. Ментал
 9. Вея – інші світи
 10. Батьки
 11. Сюрприз
 12. Смуток
 13. Ізидора
 14. Ізидора-2. Рим
 15. Ізидора-3. Метеора
 16. Ізидора-4. Втрата
 17. Ізидора-5. Пітьма
 18. Ізидора-6. Світлодар
 19. Ізидора-7. Катари
 20. Ізидора-8. Ключ Богів
 21. Ізидора-9. Втрата Ганни. Жінка-Воїн
 22. Ізидора-10. Відомир. Сплячі королі
 23. Післямова