Шлях до потрібних знань

Мудрий не той, хто багато знає, а той, хто знає потрібне


Додаток 4.
Практика роботи з власним псі-полем

Кожна людина має псі-поле довкола себе; звісно, воно має різну структуру, щільність, силу. Є загальні елементи й особливості. Перше, що необхідно кожному, – навчитися створювати своє захисне поле й керувати ним. Для цього особа має виробити в собі здатність створювати захисне поле на рівні підсвідомості. Як це зробити?

Людина має концентруватися на думці: «Довкола мене формується з моєї енергії захисний кокон (оболонка), через який не може проникнути негативна енергія». Таку установку потрібно робити, тільки випадає вільна хвилина, доки мозок не виробить умовний рефлекс на захист.

Далі треба лише періодично перевіряти стан і потужність цього захисту. Коли людина перебуває у великому скупченні людей, необхідно створювати максимальний захист. У власному будинку він може бути мінімальним. Дуже важливо створювати захист перед сном, і для фізичного тіла, і для сутності. Під час створення такого захисту довкола тіла й довкола сутності формується енергетичний кокон.

Якщо захист створено правильно, можливість його руйнування мінімальна. Дуже важливою для збереження цілісності захисту є відсутність у людини негативних емоцій. Річ у тому, що вони відкривають захист зсередини, створюючи потоки енергії, за складом і якістю тотожні рівневі нижнього астралу. Це формує сприятливі умови для дії астральних тварин, а також для будь-якої іншої псі-енергетичної дії на людину.

Саме про недопустимість негативних емоцій говорив Ісус Христос. Він не закликав до покірливості, а навпаки, усім своїм життям доводив необхідність боротьби. Він знав: якщо під час боротьби зі злом виникають негативні емоції, навіть якщо вони спрямовані на джерело зла, то або це зло, урешті-решт, здолає людину, або з часом вона сама стане джерелом зла. Саме в цьому сила зла. Для боротьби з ним необхідно зберегти свою емоційну чистоту, без якої неможливий розвиток і боротьба зі злом...

Окрім захисту, хочу звернути увагу на можливість енергетичного очищення продуктів харчування. Кожна людина п'є воду, соки, споживає їжу, необхідну для нормальної життєдіяльності організму. Але будь-яка їжа, рослинна і м'ясна, має органічні отрути, які прискорюють процес руйнування організму й уповільнюють розвиток. Тому необхідно нейтралізувати, розщепити ці отрути.

Для цього уявіть, що ваша енергія починає активно рухатися енергетичними каналами Вашого тіла. Тоді в думках скеровуйте енергію через руки на їжу, яку хочете очистити. Вам треба уявити, як вона розщеплює всі отрути в їжі. У процесі руху енергії через руки можете відчувати вібрацію, тепло, поколювання, і що активніший процес розщеплювання отрут, то яскравіші й сильніші відчуття отримаєте. Так само можете очищати воду, соки, будь-які інші рідини.

Окрім нейтралізації негативних для організму речовин і властивостей, можна підсилити те позитивне, що містять ці речовини, і створити нові властивості та якості. Якщо Ви в змозі візуалізувати ці потоки, значить, маєте підвищену чутливість і за умов правильного розвитку можете досить швидко досягти вищого рівня розвитку своєї сутності, свідомості.

Бажаю всім стати на правильний шлях розвитку, зняти «чорну» пов'язку з очей, і Ви побачите, який насправді прекрасний світ, природа, Всесвіт...

 

Зміст

Читати далі...